♠~***~♠
Witam bardzo serdecznie!
Jeju... nie spodziewałam się, że tak szybko dostanę nominację o.o
W ogóle nie spodziewałam się, że tak szybko będę miała prawie 100 wyświetleń.
No, ale mniejsza xD
♠~***~♠
Zasady Libster Award
(wszyscy znamy i kochamy...)
"Nominacja do Libster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."
♠~***~♠
Za nominację bardzo dziękuję Pauli (http://my-royal-life.blogspot.com).
Serio, nie spodziewałam się tak szybko nominacji, a jednak. Bardzo dziękuję ;3
♠~***~♠
Za nominację bardzo dziękuję Pauli (http://my-royal-life.blogspot.com).
Serio, nie spodziewałam się tak szybko nominacji, a jednak. Bardzo dziękuję ;3
♠~***~♠
1. Co Cię skłoniło do stworzenia bloga?
Do stworzenia tego bloga skłonił mnie fakt, że wymyśliłam naprawdę przemyślaną historię i postanowiłam ją również opublikować. Uznałam, że skoro prowadzę już jednego bloga to co mi zaszkodzi drugi.
2. Co najbardziej lubisz robić, gdy masz wolne?
Gdy mam wolne.. hmm... Leniuchować. Tak serio to jak mam wolne to leżę i oglądam anime, czytam książki, gram. W sumie to nie ma rzeczy, które najbardziej lubię robić. Po prostu robię to co mi pasuje w danym momencie.
3. Dokończ:
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle...
...Weź kakałko, napij się!
4. Ulubiony gatunek muzyki?
Zdecydowanie rock. Ale lubię również soundtracki z filmów, gier i anime. Chociaż to do gatunku chyba jako tako się nie zalicza xD
5. Co cenisz w życiu najbardziej?
Przyjaciół i ich szczęście. I samo życie, fakt, że możemy żyć już jest czymś co cenię.
6. Miejsce na świecie gdzie chcesz pojechać?
Zawsze chciałam wybrać się do Egiptu. Od dziecka mnie tam ciągnęło i mimo wszystko nadal chciałabym się tam wybrać. Do Japonii i Londynu również, ale gdybym miała wybrać tylko jedno to byłby strasznie trudny wybór. Nie wiem czy a początku spełniłabym dziecięce marzenie, czy wybrała się do Japonii, do której strasznie mnie ciągnie.
7. Co robisz gdy cierpisz na brak weny?
W sumie to nic. Czekam, aż przyjdzie sama. Jeśli jednak jest to coś ważnego to siadam przed laptopem puszczam jakąś muzykę, która kojarzy mi się z historią (np. playlistę na blogu) i staram się napisać chociaż kilka słów. Moja wena powraca bardzo długo, więc jak napiszę dwa słowa to już coś xd Jeśli to nie pomaga to wracam i do poprzednich rozdziałów i je czytam, albo opowiadania innych osób. Poprawianie błędów własnych lub innych po trochu przywraca moją chęć do pisania (weny nie do końca). Ogółem to mój Ven jest bardzo irytujący -.- Nigdy nie ma go wtedy, kiedy powinien być > . <
8. Masz jakieś motto? Jakie?
Mam wymienić jedno ? xD Wybacz, ale nie potrafię. Na początku motto, które można powiedzieć, że zapożyczyłam od jednego z głównych bohaterów "Hyouki":
"Jeśli nie muszę czegoś zrobić, nie robię. Jeśli muszę coś zrobić, robię to szybko."
Później zdecydowanie kawałek piosenki The Reluctant Heroses:
"Nie możesz latać, jeśli nigdy nie próbowałeś."
Trzecim będzie zdecydowanie fragment drugiego openingu "Magi: The: Labyrinth of Magic":
"Wyśmiejesz mą dziecinność, bo wciąż mam marzenia?" Może i nie do końca nadaje się ten tekst na motto, ale jednak moim zdaniem coś w nim jest.
No i ostatnim będzie wypowiedź Erena z Shingeki no Kyojin:
"Walcz! Musisz walczyć! Jeśli wygrasz, będziesz żyć. Jeśli przegrasz, umrzesz. Nie wygrasz bez walki!"
To by było tyle co do moich mott. Jak miało być jedno to gomene, ale nie potrafię wybrać jednego.
9. Twój ulubiony film?
Poza wszystkimi bajkami Disney'a ? xD W sumie to strasznie trudno mi wybrać "ulubiony film". Naprawdę trudno, bo mało filmów oglądam x.x (nie wliczając w to filmów anime) Ale niech będzie.. hmm... "Gwiazd naszych wina" jest to film, który niedawno oglądałam i bardzo mi się spodobał, mimo iż tak bardzo na nim ryczałam xD Ale w sumie ja nawet na byle czym potrafię się rozpłakać xd No, ale mniejsza. Ogółem to film polecam ;3
10. Masz jakiś przepis na dobrą zabawę?
Działaj bez przepisu. Proste, najlepsza zabawa wychodzi ze spontanu, po prostu nie zaplanujesz jej.
11. Jaki jest Twój ulubiony smak galaretki?
Galaretki? Oj... nie jem tak wiele galaretek, żeby wybierać ulubiony smak xD Lubię każdą, ważne żeby była.
Odpowiedziałam, jestem z siebie duma ! xD
♠~***~♠
I znowu to samo...
Wymyślanie pytań, naprawdę mi nie wychodzi T.T
Nie możemy tego pominąć i przejść do nomina... a nie z tym też mam problem...
W sumie to zaczerpnę trochę z mojej poprzedniej nominacji, gdyż i tak nikt na nie nie odpowiedział.
1. Gdybyś był/a istotą nadprzyrodzoną, jaką byś był/a? (elfem, wilkołakiem, magiem, etc.)
2. Pamiętasz tytuł pierwszej książki jaką przeczytałaś/aś?
3. Ulubiona piosenka?
4. Ulubiony cytat? (bo w moich pytaniach nie mogło tego zabraknąć xD)
5. Najśmieszniejszy cytat/tekst co kiedyś przeczytałeś/aś / usłyszałeś/aś?
6. Gdybyś mógł/mogła wybrać bycie kimś innym, a pozostanie sobą, co byś wybrał/a?
7. Najsmutniejszy/a film/anime/ksiażka/etc. jaki kiedykolwiek oglądałeś/aś / czytałeś/aś?
8. Coś od czego od razu chce Ci się płakać?
9. Co być zrobił/zrobiła, gdybym przyszła do Ciebie w nocy i zrobiła nalot na Twoją lodówkę?
10. Sądzisz, że jak coś jest zabronione to znaczy, że jest złe?
11. Wypowiesz się na jakiś temat? (tak jakbyś odpowiadał/a na pytanie)
♠~***~♠
Tak, więc nie zauważyłam nigdzie w regulaminie, że na innym blogu nie mogę nominować blogów, które już nominowałam na inny. W sensie - chyba mogę na tym blogu nominować blogi, które dostały już ode mnie nominację na We live as we dream. Jeśli nie to przepraszam.
1. Annabel chan: http://souleater-jak-na-kozakow-przystalo.blogspot.com
2. Madeleine Evans & Claudy-chan: http://snk-with-madi-and-claudy.blogspot.com
3. Ann Varcon: http://zakazane-wspomnienia.blogspot.com
4. Luna-Mar Moon: http://z--kopyta.blogspot.com
5. Mad: http://wplatana.blogspot.com
6. Gabsone nene: http://nowa-w-hogwarcie.blogspot.com
Taa... jak zwykle nie jest ich 11 i w dodatku no.. są to w większości blogi, które dostały już ode mnie nominację, ale jak mówiłam na innym blogu, więc... Mam nadzieję, że to nie jest jakoś niezgodne z zasadami Libster Award.
Oczywiście na pytania, mogą odpowiadać nie tylko nominowane blogi, ale i inni czytelnicy - w komentarzach pod tym postem + jeśli ktoś chciałby wolną nominację to proszę mnie powiadomić ;3
Witam i o zdrowie pytam :D Ponownie ^.^
OdpowiedzUsuńKuffa, czemu ja nic nie wiem o nowym blogu? *foch* No niby na google plus widnieje wpis z nowego bloga, ale ja niecodziennie wchodzę na google plus... A tak się deklarowałam, że bd stałą czytelniczką =.= Wiesz jak ja się teraz czuję? :< Dobra, pal licho z tym XD Kiedy bd druga część one -shota? Bo miała być na święta, a tu już dawno po świętach jest XD Eh, ja chyba też powinnam wziąść się za swojego bloga ( nie, nie tego o SnK, bo tego akurat usunęłam >.<), ale zrobię to na ferie :D Obiecuję...
Rin: Tak, tak obiecanki cacanki, a głupiemu radość =.=
*wnerw* Nie udzielaj się jak rozmowa, nie dotyczy Ciebie >.< Wracając... Gratuluję pierwszej nominacji na nowym blogu *tłum bije brawa Manii* Hmm... Z tego, co zrozumiałam, to mogę odpowiedzieć na Twoje pytania, więc zrobię to XD
1. Czarownicą albo demonicą
2. Nie, aż tak dobrej pamięci, to ja nie mam :D
3. Trudno wybrać... Może "Midnight Queen" zespołu Nickelback albo "Sick of it" zespołu Skillet? Tak, najbardziej kocham te dwie xD
4. "Niech nienawidzą, byle by się bali" - Akcjusz Czemu ten? Bo perfekcyjnie opisuje Lorda Voldemorta z Harry'ego Potter'a (przynajmniej według mnie)
5. Nie umiem wybrać D: Za dużo ich mam XD (Kobieto, weź przestań zadawać tak trudne pytania! XD)
6. Hmm... Dobre pytanie XD Ale myślę, że wybrałabym tą drugą opcję. Bądź co bądź, ale we własnej skórze czuję się najlepiej :D
7.Hmm... Film pod tytułem "Znamie", przy jego końcówce uroniłam łezkę, czego często nie robię w trakcie oglądania filmów o///o Co do książek, to jeszcze żadna nie wywowała u mnie łez jak do tej pory :D Anime... Tak, śmierć Fujimoto i miauczenie Kuro =.= Te dwa fragmenty z AnE zawsze wywołują u mnie wodospad łez ;/ Ano i cierpienie Yato w jednym z ostatnich odcinków "Noragami" TT___TT
8. Krzywda dzieci albo zwierząt ;/ Nie, te dwie rzeczy raczej wywołują u mnie złość... Eh, ponownie nie umiem udzielić odpowiedzi =.=
9. Bez żadnego "ale" napuściłabym na cb Rina Okumurę w trybie "rozwścieczony pół - demon" XD Potem pewno bym się musiała tłumaczyć mamie, gdzie podziało się jedzenie i dlaczego kuchnia stoi w błękitnych płomieniach :D
10. Niekoniecznie...
11. Wolę to robić na gg ( no wiesz, czyli na tak zwanym "zaciszu") XD
Mam nadzieję, że moje inteligentne inaczej odpowiedzi Cię nie zanudziły :D Życzę dalszych sukcesów i czekam na shota XD Rin też, zresztą.
Sayonara~
Ps. Czy tylko mi się zdaje, czy ja jako pierwsza skomentowałam? XD
Ps2. Przeczytałaś mój one -shot mikołajkowy, który Ci wysłałam?
Witam, witam i serdecznie zapraszam *.*
UsuńNo wiesz, na mnie foch ? :c Cii.. jeszcze masz szansę być stałą czytelniczką xD
Wiem, wiem.. możesz mnie zabić x.x W sumie nie wiem, kiedy uda mi się coś napisać ;c Teraz mam przez ten tydzień testy próbne (-.-), a w sobotę konkurs (T.T), ale postaram się jak najszybciej !
Jakiego bloga ? O.O Co, jak, gdzie, czemu to ja teraz nic nie wiem ? :c To wiesz czo.. ja tu zatrzymam jedną nominację dla Ciebie *.* Tylko musisz coś zrobić z blogiem xD (np. podać mi linka, jeśli jest już założony ;3)
E ! Rin nie wtrącaj się nam tu do rozmowy ! x.x
Oo.. dziękuję *.* Serio nie myślałam, że tak szybko ją dostanę ;o A odpowiadaj ile chcesz <3
W sumie Ci powiem, że też gdybym mogła to byłabym coś pomiędzy magiem, a demonem xD Widzę myślimy podobnie ;3
Hehe.. a ja mam xD Przynajmniej co do pierwszej ;o
Nickelback, Skillet *.*
Oo... cytat opisujący Voldzia xD
Jakie tam trudne xD Trudne to było ich wymyślenie xDD
Oo.. znowu się w czymś zgadzamy *.* :3
"Znamie" ? Hmm.. nie oglądałam, w sumie to może obejrzę ;3 Ja akurat często płaczę na smutnych momentach (kiedy się ze mnie taka beksa zrobiła ? ;o)
Złość też podchodzi czasami pod płacz ;o Pytanie zaliczone !
Hahahaha... dzięki xD Już sobie wyobrażam Rina lecącego na mnie ze swoim mieczem... mam się bać ? O.O
Huehue.. aż mnie zaciekawiło o czym myślisz ;>
Oke, musimy się w końcu zgadać > . < Kiedy masz ferie ? *.*
Znudziły ? Odnalazłam moją bratnią duszę ! :3 xD Dziękuję i mam nadzieję, że w końcu uda mi się go napisać T.T
Trzymaj się cieplutko :3
Ps. Taaak, jesteś pierwsza xD
Ps2. Upss.. jeszcze nie :c Nie miałam czasu ;c Przepraszam, ale przeczytam, przeczytam, o to się nie martw!
Dość szybko mi odpisałaś :D
OdpowiedzUsuńA blog to jeszcze mi musi Madi podrasować (chodzi mi o szablon, bo ja sama nie umiem sobie zrobić szablonu, a zamiawiać mi się nie chce). Mogłabyś ją poprosić o zrobienie dla mnie szablonu? Bo kiedyś ją prosiłam, ale chyba jej sie zapomniało... Chyba, że Ty umiesz takie szablonowe czary - mary? XD A blog bd o AnE (taa, czego się spodziewałaś po psycho fance tej serii? XD) Tak, księcia Gehenny i spadkobiercę błękitnych płomieni należy się bać :D A ferie, to ja mam od 19 stycznia, a Ty? Lepiej nie pytaj, o czym myślę ;p Gdzie ja ten tekst o bratniej duszy słyszałam? *udaje zamyśloną* Chętnie się z Tobą zgadam, bo planujemy, planujemy i,kuffa, nic nam nie wychodzi >.< Trzymam w kciuki, oby Ci test próbne lepiej poszły niż mi matury próbne >.< Sayonara XD
Jestę taka szybka xD
UsuńAa.. rozumiem, hehe.. nie tylko ja wykorzystuję Madi xD Przekazałam Jej, a co zrobi z tą informacją to nwm :c Niee.. ja niestety nie umim ;c O ! Mam nadzieję, że będziesz go długo prowadzić ^.^ S-stycznia ? O.O Ja mam gdzieś pod koniec lutego ;c A myślałam, że się zgadamy na gg ;c Hmm... nie wiem, gdzie mogłaś słyszeć xD Trzeba w końcu zaplanować, aby wyszło ! x.x
Haha.. dobrze poszły.. taa... jasne xD
Weź Ty jakiegoś czata załóż, czy coś na blogu :D O to blada dupa :< Może na wakacje? XD Spróbuj dotknąć mojej lodówki, to spuszczę "pupila" ze smyczy. Ooo, to Ty widzieć taki pilny uczeń, jak ja xd
OdpowiedzUsuńA i przekaż Madi, że na nią liczę ^.^ i bd jej wdzięczna za pozytywne rozpatrzenie mej prośby. Amen :D
OdpowiedzUsuńHej, Maniu! XD To znowu ja... (mówiłam, żebyś jakiegoś czata założyła na blogu :D)
OdpowiedzUsuńA kiedy dokładniej Ty ma ferie? No wiem, że w lutym, ale chodzi mi, żebyś mi dokładniej napisała od kiedy do kiedy masz labę XD Co prawda, ja wtedy nie bd mieć wolnego, lecz mi to nie przeszkadza XD Najwyżej bd popołudniami pisać... Chyba, iż już coś sobie zaplanowałaś na ferie, to wtedy chyba faktycznie dopiero na wakacje się zgadamy X.x
Hmm... coś z tym czatem później pokombinuję xD
UsuńO wakacje dobra myśl ! xD
Ja jeszcze.. ja jeszcze nie dotknęłam lodówki ;> Przekazałam wszystko Madi ^.^
Gdzieś pod koniec lutego od kiedy do kiedy Ci nie powiem, bo nie wiem xD
Jeszcze nic na ferie nie mam i raczej mieć nie będę xD
Twój blog został pomyślnie dodany do spisu!
OdpowiedzUsuńKatalogowy Świat
Pozdrawiam!
Dziękuję za poinformowanie ;>
UsuńRównież pozdrawiam.
http://ao-no-exorcist-new-story.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńMuszę go jeszcze podrasować =.= Ale według prośby, przesyłam linka :D
Oo... *.* No to co.. już dostajesz ode mnie nominację xDD
UsuńHejka :D
OdpowiedzUsuńW ramach rewanżu (wiem, że nie powinnam, ale mam to w nosie, bo od dawna chciałam to zrobić XD) nominowałam Cię do Liebster Award :)
http://ao-no-exorcist-new-story.blogspot.com/
Pozdrawiam :D
Ginny łamie zasady.. hahah xD Kit z tym ja chyba też złamałam xD
UsuńNa pytanka, jak już wspomniałam u Ciebie, odpowiem później :3 Zostawię sobie nominację na później xDD
Rin: Kryminalistki...
OdpowiedzUsuńCicho bądź =.= Hahaha XD Zauważyłaś może, ze większość komci jest ode mnie? XD Ale Ci bloga zaspamowalam (tak to się pisze? XD)
Rin: Spamerka...
Nie moja wina, ze Mania nie ma czatu ;< Czekam niecierpliwie na odpowiedzi ^.^
Oj Rin, nie wtrącaj się, Ty nie lepszy xD
UsuńPraktycznie wszystkie są od Ciebie xD
Dobraa.. założę czat xD
Hahaha xD To nie moja wina, że ciągle mnie prowokujesz do odp :D W końcu! Hahaha, Rin nie jest lepszy XD Ba, jest gorszy, bo my przynajmniej nie wdajemy się co 5 minut w bójki =.=
OdpowiedzUsuńJa prowokuje ? Wypraszam sobie xD
Usuń*idzie założyć czat*
No wiesz.. bić się z Rinem.. xD